محل تبلیغات شما

گاهی دلت برای حجم خوبی هایی که حتی تصورش هم غیرممکن بنظر می رسد ولی میشنوی که یک نفر بود وتمام آنها رادرخود داشت تنگ می‌شود گاهی دلتنگ نبودن کسی میشوی که حتی صدای اورا هم نشنیدی وتصوری از تن صدای او وطعم شنیدن کلامی ازاو را برای همیشه باید بچشی ومانند تمام حسرتها زندگی، حسرتش را بخوری حسرت چشیدن شیرینی که توتهای از درخت چیده شده ای که بافهیمه خورده بودین، حسرت چشیدن لبخندی که قوت قلب انسان برای ادامه مسیر سخت زندگی ست، حسرت کلاسهای درسی که درخواب توکا گفته بودین، شاید حسرت عیدی که ازدست او ازکتاب قرآن می‌گرفتین، یاحسرت شنیدن آیه شریفه :فالله خیر حافظاوهو الرحمن الرحیم

یا حسرت صحبت‌هایی که باسارا دختردایی داشتین که بطرز عجیبی من محتاج آنها هستم 

نمی‌دانم فقط سیرم از خوردن تمام حسرتهایی که روزی تصور خوردنش هم برایم غیر قابل باور بود. 

حال داشتن احمد مرهمیست برای تمام حسرتهایی من برای تمام درد هایی که حس میکنم در بدنم می‌پیچد ومادر احمد الحق کاتالیزگریست برای اجابت همه آنها 

پدر عزیزم، ندیدمت، نشنیدمت، اما گاهی تصویر تورا که روی دیوار خانه  میبینم با تمام وجود حضورت راحس میکنم، حس میکنم مرانگاهممیکنی ومانند فرزندانت دوست می داری و نگاه پرمهرت را از راه‌های دور برمن می اندازی وجهت می‌دهی به مسیر سبز زندگانی ام. 

برایم دعا کن من سخت محتاج دعای شما انسان شریف هستم. 

برای احمد برای من برای دردهای توکا برای دختر معصومه برای فهیمه برای مهدی ومجید برای عبدالهی دعا کنید خواهش میکنم.

برای آمرزش شما از خداوند طلب مغفرت وبخشش میکنم. دوستدار شما فائزه 

سنگینیه صفر رمق پاهایم را می گیرد

سالگرد ارتحال پدری که ندید عاشقش هستم

طعم شیرین بیسگوئیت موزی

تمام ,حسرت ,میکنم ,احمد ,هم ,گاهی ,که حتی ,حسرت چشیدن ,من برای ,حس میکنم ,هایی که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بازرسي فني مهدي اژدري فروش دستگاه تولیدی فیلتر هوای اتومبیل